دسته‌بندی وبلاگ
آخرین نظرات
بدون نظر
جستجو در وبلاگ

بررسی استایل‌ها

نوشته شده در تاریخ8 ماه پیش توسط

بررسی استایل‌ها

 

«استایل‌های ساده»

استایل ساده سه نوع مینیمال، ماکسیمال، ویمیسکال است.

 

مینیمال

مینیمال به‌معنای سادگی هرچه بیشتر است. شما از تجملات و رنگ‌های متفاوت نباید استفاده کنید. پالت رنگی این استایل رنگ‌های خنثی است؛ رنگ‌هایی مثل سفید، مشکی، طوسی و کرم. اگر هم خواستید از اکسسوری استفاده کنید، سعی کنید ظریف و ساده باشند.

 

 

ماکسیمال

استای ماکسیمال در نشان دادن زیبایی افراط دارد. این استایل بیشتر موردعلاقه‌ی سلبریتی‌هاست.

 

 

ویمیسکال

این استایل جسارت در فشن رو به تصویر می‌کشد. بازی با رنگ‌ها مشخصه‌ی این استایل است. علاقمندان این سبک کت‌ها و پیراهن‌های بلند می‌پوشند.

 

 

 

«استایل‌های کاربردی»

استایل کاربردی استایلی است که شما برحسب موقعیت زمانی و مکانی‌ای که در آن قرار دارید، لباس می‌پوشید. این موقعیت ممکن است چهارچوب و قواعد خاصی داشته باشد.

 

کژوال

کژوال استایلی است که از ترکیب مد روز و راحتی شما به دست می‌آید. این استایل نیمه‌رسمی و راحت است و گزینه‌ی خوبی برای استفاده در دانشگاه و محل کار است. تیشرت، شلوار جین، هودی، ژاکت و پلیور عموماً مشخصه‌ی این استایل است.

 

 

کالج

استایل کالج یا پرپی مختص دانش‌آموزان و دانشجویان ثروتمند است. آیتم‌های این استایل تیشرت سفید، شلوارهای کتان فاق بلند، جوراب‌های ساق بلند و کفش کالج است. آراستگی و شیک بودن از واجبات این استایل است.

 

 

رسمی

استایل رسمی یا فرمال مناسب موقعیت‌های خاصی مانند شرکت در کنفراس کاری یا مصاحبه کاری است. این استایل در بعضی از محل کارها برای کارمندان اجباری است و شامل کت و شلوار می‌شود.

 

 

ورزشی

استایل ورزشی یک استایل راحت و غیررسمیه. المان‌های اصلی آن لگ و نیم‌تنه است. در حین ورزش بدن شما عرق می‌کند پس طبیعتاً لباستان نباید حساسیت‌زا باشد. سعی کنید لباسی رو بپوشید که جذب باشد و دست‌و‌پاگیر نباشد.

 

 

هنری

این استایل موردعلاقه‌ی هر سن و سالی است اما عموماً جلوه‌ی آن را در استایل دانشجویان می‌بینیم. استایل هنری یا آرتیستی یک انتخاب شخصی است و بستگی به حال و هوای شخص دارد. نوع تفکر و روحیه هنری افراد رو می‌توانیم در این استایل به خوبی ببینیم. استفاده از صنایع دستی یکی از المان‌های اصلی این استایل است؛ صنایعی مثل: پته‌دوزی، زردوزی، مکرومه، منجوق‌دوزی و ... .

 

 

 

تام‌بوی

استایل تام‌بوی یا پسرانه منحصر دخترانی است که علاقه دارند لباس‌های معمول پسرانه بپوشند. لباس‌هایی که معمولا گشاد و اورسایز هستند. کفش‌های راحت و اسپرت که زنانگی و ظرافت ندارند یکی از مشخصه‌های بارز این استایل هستند. از دیگر مشخصه‌های این استایل می‌توان به لباس‌های چندلایه، شلوار پاره و زاپ‌دار و بلوزهای چهارخونه اشاره کرد.

 

 

اگزوتیک

در این استایل تا می‌توانید عجیب‌غریب باشید! شما محدود به رنگ و نوع خاصی از پوشش نیستید و آزادانه و جسورانه می‌توانید لباس‌های عجیب بپوشید. رنگ‌های تند و طرح‌های پیچیده مشخصه‌ی این استایل است. همچنین استفاده از اکسسوری در این استایل بیش از حد افراط دارد.

ارسال نظر
پاسخ دهید
لطفا برای ارسال نظر وارد شوید.

تنظیمات

اشتراک گذاری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم